Maloobchod / Veľkoobchod

GLOCK 41 Gen4 MOS FXD 6,9, 45ACP

836,00 

GLOCK 41 Gen4 MOS FXD 6,9, 45ACP

Glock 41 s predĺženou hlavňou, mimoriadne dlhým záverom a predĺženou vzdialenosťou medzi mieridlami s konceptom MOS poskytuje vysokú presnosť a dokonalé cielenie. Táto zbraň sa používa ako súťažná pistoľ pre IPSC a iné strelecké športy. Je navrhnutá tak, aby maximalizovala polomer zorného poľa a dosiahla dokonalé rozloženie hmotnosti a rovnováhu. Dlhšia hlaveň a záver pomáhajú znižovať sklopenie zbrane a pocit spätného rázu, zatiaľ čo konfigurácia MOS umožňuje ľahko namontovať optický kolimátor bez potreby nového záveru alebo samostatného montážneho systému.
MOS – Modular Optic system. MOS – Modular Optic system. GLOCK inžinieri vyvinuli modulárnu konfiguráciu optického systému na zjednodušenie montáže populárnych optických zameriavačov. Konfigurácia systému MOS je najlepšou voľbou na dosiahnutie cieľa.
Pre MOS Adapter set (01), teda pre šírku záveru 25,5 mm / 1.00 inch je možné použiť kolimátory najdôveryhodnejších výrobcov optických zariadení v priemysle, ako sú Docter, Meopta, Insight , (02)Trijicon, (03)C-More, (04)Leupold. Univerzálnosť systému umožňuje jednoduchú výmenu optiky.
Glock 4 generácie ponúka dva násuvné zadné chrbáty na pažbičke pištole čo umožňuje strelcovi upraviť si úchop podľa svojej ruky. Sklon rukoväte je pritom zachovaný. Vypúšťač zásobníka je zväčšený a obojstranný, čo umožňuje prestavenie na pravú alebo ľavú stranu pištole bez ďalších súčiastok. Navyše, Glock 4 generácie má nové efektné rámové zdrsnenie rovnako aj na vymeniteľných násuvných chrbátoch. Glock 4 generácie má novú dvojitú vratnú pružinu a hrubšiu vodiacu tyč, čo výrazne znižuje opotrebenie a poškodenie systému. Glock 41 je samonabíjacia pištoľ s kapacitou zásobníku 13 nábojov kalibru 45 Auto. Používa uzamykací systém Browning/Petter a poistný a bicí mechanizmus Safe action špecifický pre Glocky. Kovové časti zbrane sú chránené povlakom Tenifer.
Pištole Glock sú vybavené tzv. Safe Action spúšťovým mechanizmom. Namiesto kohútika majú čiastočne prednatiahnutý úderník, ktorý sa stlačením spúšte natiahne úplne. Po vypálení náboja sa po uvoľnení spúšte vráti do pôvodného stavu.

Súčasťou systému Safe Action sú tri nezávislé poistky:

spúšťová – pri stlačení spúšte sa najprv stláča páčka vyčnievajúca pred spúšť, ktorá bráni neúmyselnému pohybu spúšte,
úderníková – kovový odpružený valček, zabraňujúci preniknutiu úderníku k zápalke, kým nie je stlačená spúšť,
pádová – úderník je pridržovaný na mieste, dokiaľ nie je spúšť plne stlačená.
Glocky nemajú vonkajšiu (manuálnu) poistku.

Technické parametre:

System: Safe action
Kaliber: 45 Auto
Kapacita: 13
Dĺžka hlavne: 135 mm / 5.31 inch
Celková dĺžka: 223 mm / 8.78 inch
Dĺžka záveru: 211 mm / 8.31 inch
Celková výška: 139 mm / 5.47 inch
Celková šírka: 34 mm / 1.34 inch
Šírka záveru: 25,5 mm / 1.0 inch
Hmotnosť bez zásobníka: 670 g / 23.63 oz
Hmotnosť s prázdnym zásobníkom: 755 g / 26.63 oz
Hmotnosť s plným zásobníkom: 1025 g / 36.16 oz
Odpor spúšte: 24 N
Úsťová rýchlosť: 260 m/s | 853 fps
Energia: 470 J | 347 ft lb

Dostupnosť produktu si overte mailom, alebo telefonicky.

Pošli produkt priateľovi:
Facebook
WhatsApp
Email

GLOCK 41 Gen4 MOS FXD 6,9, 45ACP

Scroll to Top

Nasledujúce stránky sú určené len odborníkom a podnikateľov v oblasti výroby a predaja zbraní a streliva.
Pokračovaním na stránke potvrdzujete, že ste držiteľov zbrojnej licencie alebo zbrojného preukazu.