Maloobchod / Veľkoobchod

Teleskopický obušok ESP 21” (53cm) kalený chróm

53,90 

Hmotnosť: 440 g
Dĺžka v zloženom stave: 210 mm /8,3″
Dĺžka v rozloženom stave: 530 mm /21″
Materiál: oceľové trubky tavené za studena, značka oceľe ČSN 12 060 (Česká norma)

Plastové púzdro: BH-54
– tento kalený teleskopický obušoky je dodávaný s rotačným nastaviteľným plastovým púzdrom BH-54 na ktoré bol udelený európsky patent (EP 1832834)
– rotačné puzdro BH-54 je určené na nosenie obuška na opasku a umožňuje jeho natočenie do najvhodnejšej polohy o 360°,sa skladá z dvoch častí:
* nastaviteľá časť umožňujúca pevné uchytenie obuška k opasku (túto časť je možné nastaviť podľa šírky opasku)
* odoberateľé obuškové puzdro, ktoré sa zasúva do pevnej nastaviteľnej časti, je ho možné rýchlo vytiahnúť (QUICK CHANGE systém) a natočiť do požadovanej polohy
– umožňuje veľmi rýchle vytiahnutie obuška jednou rukou, pretože po rozopnutí nylónového pásika nedochádza skoro k žiadnemu treniu

Obsah balenia:
Teleskopický obušok ESP 21” kalený (52 cm), chróm
Návod
Záručný list
Rotačné plastové puzdro BH-54

Katalógové číslo: PE316 Kategória: ,

Železo, tvrdený, chrómový plát.

Má rovnakú gumovú rukoväť s originálnym povrchom ako nekalený obušok. Rozdiel medzi kaleným a nekaleným obuškom je v tom, že teleskopické trubky kaleného obušku sú vyrobené z kvalitnejšieho materiálu a sú tepelne zakalené. Sú preto odolné proti ohnutiu pri silnom údere. Kvôli noseniu na opasku sa predáva súčasne s plastovým puzdrom, ktoré umožňuje jeho natočenie do najvhodnejšej polohy. Kalené obušky sú určené na profesionálne použitie políciou a ostatnými ozbrojenými zložkami. Spĺňa požiadavky nemeckej normy pre teleskopické obušky.

Technické údaje kalených teleskopických obuškov: Trojdielny oceľový obušok s frikčnou aretáciou so špeciálnou gumovou rukoväťou s vysoko kvalitným puzdrom. Rukoväť: Špeciálne vrubkovaná pogumovaná rukoväť umožňuje dokonalé uchopenie. Vnútorný priemer rukoväte: 27 mm (29,5 mm TO007, TO008 – 26H). Materiál: Oceľové trubky tavené za studena, značka ocele ČSN 12 060 (Česká norma). Plastové puzdro je v cene teleskopického obušku.

Scroll to Top