Maloobchod / Veľkoobchod

Obranná peprová pištoľ Walther PDP (PGS) PRO SECUR

49,00 

WALTHER PDP – Personal Defenze Pistol (Osobná obranná pištoľ) je diskrétny, ale veľmi účinný a zastrašujúci obranný prostriedok s obsahom dráždivej látky.

Walther PDP a PGS je takmer to isté. PDP (Personal Defence Pistol) je model so starším názvom. A po novom PGS (Personal Guard System).

Je to jeden z najmodernejších a najúčinnejších prenosných systémov pre použitie dráždivej látky, Veľmi jednoduché narábanie a supersilná účinná náplň s kapsaicínom, robia z tejto zbrane veľmi účinný obranný prostriedok. Walther PDP je postrekovacia pištoľ (10% Oleoresin Capsicum), ktorá je súčasťou línie osobných obranných produktov sektoru ProSecur a je koncipovaná špeciálne pre komerčný trh. Zatiaľ čo vlastnosti tohto výrobku robia životaschopnou možnosťou aj pre ľudí pôsobiacich v oblasti presadzovania práva alebo súkromných bezpečnostných zložiek, je to práve priemerný občan, na ktorého sa Walther PDP najviac zameriava.

Obsluha je nesmierne jednoduchá. Sklopenie hlavne, vloženie kartuše, zavretie pištole a účinný obranný prostriedok je pripravený na použitie. PDP nie je závislá na elektronike, alebo na nejakom zdroji energie, čo robí zariadenie extrémne spoľahlivým za všetkých poveternostných podmienok. Výmena náplne je sekundovou záležitosťou. Pištoľ disponuje samozrejme aj poistkou proti nechcenému výstreku.

Súčasťou balenia je samotná zbraň a 1ks náplne.

V porovnaní s prevažnou väčšinou konkurenčných produktov ponúka WALTHER PDP významný odstrašujúci účinok – “vzhľad a pocit” strelnej zbrane môže byť dostatočne výhražný pre agresora v tmavej uličke a môže okamžite zastaviť agresiu aj bez použitia. Je praktickejšia ako štandardné striekacie spreje, pretože potrebné pohyby na ovládanie pištole sú jednoducho prirodzenejšie než tie, ktoré sú potrebné na ovládanie štandardného spreja a je nemožné, aby užívatelia mohli v zmätku a pod stresom postriekať sami seba.

PARAMETRE:

Rozmery cca: 125 x 115 x 30 mm
Hmotnosť s kartušou: 132 g
Farba: Čierna
Vzdialenosť efektívneho dostreku: do 6 m
Systém spúšte: jednoduchý s istením
Objem náplne: 11 ml účinnej látky

Predaj od 18 rokov.
Po vyzvaní je zákazník povinný sa preukázať dokladom dokazujúcím vek nad 18 rokov.

Katalógové číslo: PE2125 Kategória: ,

Obranná peprová pištoľ Walther PDP (PGS) PRO SECUR

Scroll to Top