Maloobchod / Veľkoobchod

Sprej na medvede CR “BEAR DEFENDER” 150 ml

39,00 

Sprej bol vyvinutý na obranu proti útoku medveďa a iným šelmám.
Najúčinnejší obranný sprej – kaser na trhu, CR látka.

  • Dostrek až 10 metrov
  • Účinok je okamžitý
  • Najsilnnejšia látka na trhu
  • Najúčinejšia obrana proti medveďom
  • Overené v praxi
  • Vybavený poistkou

Obranný sprej proti medveďom a inej zveri. Sprej proti medveďom je reálne vyskúšaný a overený v praxi. Vysoký tlak v nádobe spreja zaisťuje rýchlosť látky až 114 km/h čo zabezpečí že ho môžete použiť aj v proti vetre.

Obranný sprej proti medveďom je jednou z najúčinnejších možnosti ako sa ubrániť proti medveďovi v prípade napadnutia. Účinok je zaručený aj proti útočiacim psom či iným zvieratám. Látka CR sa radí medzi najsilnejšie látky na trhu. V Kanade je sprej proti medveďom na medveďov povinná výbava každého turistu.

Obsah: 150 ml
Hmotnosť: 235 g
Účinná látka: 0,1 % dráždivej látky, ktorá sa rovná 30% obsahu krajanského korenia
Dosah: 10 m

K spreju je možné dokúpiť puzdro na opasok.

Návod na použitie: Odistite vytiahnutím oranžovej prepravnej poistky, stlačte rozprašovač a aplikujte smerom na požadované miesto v krátkych (1 až 2 sekundových) dávkach v smere vetra. Po aplikácii vráťte transportnú poistku naspäť do zaistenej polohy. Dosah spreja 10 m. CR sprej pôsobí okamžite nestriekať proti vetru – pri náhodnom postriekaním samého seba okamžite zasiahnuté miesto vypláchnuť čistou vodou – chrániť pred priamym slnečným svetlom a teplotami nad 50 C – neotvárať násilím a vhadzovať do ohňa – nádoba je pod stálym tlakom – chrániť výrobok pred dosahom detí a maloletými. Dátum minimálnej trvanlivosti je uvedený na obale.

Predaj od 18 rokov.
Po vyzvaní je zákazník povinný sa preukázať dokladom dokazujúci vek nad 18 rokov.

Scroll to Top