Maloobchod / Veľkoobchod

Paralyzer Beast Defense Phazer

35,00 

Beast Defense Phazer, eletrický paralyzér s výkonom 500.000 V, integrovaný akumulátor, dobíjanie cez Micro USB, LED svietidlo, indikácia stavu nabitia.

Vzhľadom k výkonu až 500 000 Volt je paralyzér Phazer napájaný integrovaným akumulátorom.

Paralyzér Phazer sa dobíja cez Micro USB port podobne ako mobilný telefón. Paralyzér tak možno ľahko dobíjať z PC, notebooku, power banky, napájacieho adaptéra mobilných telefónov a iných zdrojov energie s parametrami max. 5V a 2000 mA.

Iste oceníte indikáciu stavu nabitia. Na paralytéru Beast Defense Phazer nájdete pruh so štyrmi diódami, ktoré ukazujú úroveň nabitia. Pokiaľ po presunutí prepínača na pozíciu ON na paralyzéru svietia všetky štyri diódy, je plne nabitý.

Paralyzér Phazer má pomerne kompaktné rozmery. Môžete ho tak ľahko ukryť do vrecka a mať ho vždy po ruke. Rozmery paralyzéru sú 105 x 46 x 24 mm a hmotnosť potom je len 76 g.

Paralyzér je viac účelový vďaka zabudované LED dióde. Paralyzér tak nemusí byť využívaný len na vytvorenie výboja na účely sebaobrany, ale môže poslúžiť aj ako svietidlo.

Pralyzér Best Defense Phazer je dodávaný s nabíjacím USB káblom s koncovkami USB / Micro USB a nylonovým puzdrom na opasok. Všetko je balené v darčekovom masívnom plastovom kufríku.

Tento elektrický prístroj slúži na nutnú sebeobranu. Je predajný iba osobám starším ako 18 rokov. Nepoužívajte paralyzér na tehotné ženy, staršie osoby, choré osoby ani deti! Prenos výboja z človeka na človeka nie je možný, ani pokiaľ Vás útočník drží. Výboj pôsobí lokálne. Používa sa ako účinný prostriedok sebaobrany na odvrátenie útoku vedeného nielen človekom, ale aj nebezpečným zvieraťom.

Parametre

k produktu Paralyzer Beast Defense Phazer
Napätie [Volt] 500000
Typ batérie integrovaný akumulátor
Multifunkčný áno
So svetlom áno
Poistka proti zneužitiu ne
Celková výška [mm] 46
Celková dlžka [mm] 105
Hmotnosť [g] 76

Obsah balenia

  • Paralyzér Beast Defense Phazer
  • Napájací kábel USB
  • Nylonové puzdro na opasok
  • Návod so záručným listom
  • Plastový kufrík
Scroll to Top