Maloobchod / Veľkoobchod

Paralyzer Beast Defense Micro

36,00 

Beast Defense Micro, eletrický paralyzér s výkonom 2.500.000 V, integrovaný akumulátor, dobíjanie cez Micro USB, LED svietidlo, indikácia stavu nabitia, červená, zelená.

Paralyzér Beast Defense Micro

Vzhľadom k výkonu až 2 500 000 Volt je paralyzér Micro napájaný integrovaným akumulátorom.

Paralyzér Micro sa dobíja cez Micro USB port podobne ako mobilný telefón. Paralyzér tak možno ľahko dobíjať z PC, notebooku, power banky, napájacieho adaptéra mobilných telefónov a iných zdrojov energie s parametrami max. 5V a 2000 mA.

Iste oceníte indikáciu stavu nabitia. V prípade, že prebieha dobíjanie paralyzéra, indikačná dióda svieti na červeno. Po plnom nabití paralyzéra Beast Defense Micro sa dióda zmení na zelenú.

Paralyzér Micro má pomerne kompaktné rozmery. Môžete ho tak ľahko ukryť do vrecka a mať ho vždy po ruke. Rozmery paralyzéru sú 104 x 42 x 24 mm a hmotnosť potom je len 75 g.

Paralyzér je viac účelový vďaka zabudované LED dióde. Paralyzér tak nemusí byť využívaný len na vytvorenie výboja na účely sebaobrany, ale môže poslúžiť aj ako svietidlo.

Pralyzér Best Defense Micro je dodávaný s nabíjacím USB káblom s koncovkami USB / Micro USB a nylonovým puzdrom na opasok. Všetko je balené v darčekovom masívnom plastovom kufríku.

Tento elektrický prístroj slúži na nutnú sebeobranu. Je predajný iba osobám starším ako 18 rokov. Nepoužívajte paralyzér na tehotné ženy, staršie osoby, choré osoby ani deti! Prenos výboja z človeka na človeka nie je možný, ani pokiaľ Vás útočník drží. Výboj pôsobí lokálne. Používa sa ako účinný prostriedok sebaobrany na odvrátenie útoku vedeného nielen človekom, ale aj nebezpečným zvieraťom.

Napätie [Volt] 2500000
Typ batérie integrovaný akumulátor
Multifunkčný áno
So svetlom áno
Poistka proti zneužitiu ne
Celková výška [mm] 42
Celková dlžka [mm] 104
Hmotnosť [g] 75

Obsah balenia

  • Paralyzér Beast Defense Micro
  • Napájací kábel USB
  • Nylonové puzdro na opasok
  • Návod so záručným listom
  • Plastový kufrík
Scroll to Top