Maloobchod / Veľkoobchod

NITECORE P20iX

145,00 

P20iX je taktické svietidlo Xtreme Performance i-Generation 21700, s maximálnym výkonom 4 000 lúmenov a maximálnym dosahom 221 metrov.

– Svietidlo využíva 4x vysoko kvalitné LED diódy CREE XP-L2 V6.
– Optický systém je kombinovaný s „Precíznou digitálnou optickou technológiou“ (PDOT).
– Svietidlo má intenzitu lúča 12 200 cd s dosvitom lúča do 221 metrov.
– Vysoko výkonný prúdový obvod umožňuje prevádzku až do 350 hodín.
– Dvojitý zadný prepínač (napájania a režimov) umožňuje jednoduché použitie pri taktických operáciách.
– Svietidlo má STROBE Ready prepínač režimov pre rýchly prístup k režimu „stroboskop“ (chránené patentom č. ZL201320545349.4).
– Režim stroboskop používa náhodne sa meniace frekvencie pre vyvolanie silnejších závratných účinkov.
– Na svietidle je k dispozícii taktický režim a denný režim.
– Svietidlo má inteligentný obvod nabíjania Li-ion batérií s portom USB-C.
– Indikátor napájania vedľa nabíjacieho portu indikuje zostávajúce napätie batérie (patent č. ZL201220057767.4), môže zobrazovať napätie batérie s presnosťou (± 0,1 V).
– Svietidlo má na prstenci v prednej časti tvrdé hroty zo silikón nitridovej keramiky, ktoré umožňujú rozbitie skla v prípade hroziaceho nebezpečenstva.
-Svietidlo má integrovaný modul ATR (Advanced Temperature Regulation), automatickej regulácie teploty.
– Optické šošovky svietidla majú obojstranný povlak odolný proti poškriabaniu.
– Svietidlo je vyrobené z leteckej hliníkovej zliatiny s odolným tvrdo eloxovaným HAIII povrchom vojenskej kvality.
– Svietidlo je vode odolné v súlade s normou IP68 (ponoriteľné do dvoch metrov).
– Je odolné proti pádu z výšky do 1 metra.

Funkcia nabíjania
Svietidlo P20iX je vybavené inteligentným systémom nabíjania. Po vložení batérie a utiahnutí zadného krytu použite kábel USB na pripojenie externej nabíjačky (napr. USB adaptér alebo iné USB dobíjacie zariadenie) do nabíjacieho portu a spustí sa proces nabíjania.
– Počas procesu nabíjania bude indikátor napájania pomaly blikať.
– Keď je batéria úplne nabitá, P20iX zastaví proces nabíjaniaa indikátor napájania sa trvale rozsvieti, aby informoval používateľa.
– Keď svietidlo svieti, po pripojení k zdroju napájania sa svietidlo automaticky vypne. Svietidlo sa opäť zapne po odpojení od zdroja nabíjania.
– Doba nabíjania lítium-iónovej batérie 21700 (5 000 mAh) je približne. 3 hodiny 45 minút. (pri nabíjaní pomocou adaptéra 5V/2A).
Taktické okamžité osvetlenie: Krátkodobé osvetlenie pri vypnutom svietidle aktivujete stlačením koncového vypínača napájania do polovice a následným podržaním v tejto polohe. Pre vypnutie svietidla jednoducho uvoľnite stisk.
Zapnutie/vypnutie: Pre zapnutie svietidla stlačte koncový prepínač napájania pokým nepočujete „kliknutie“.
Pre vypnutie svietidla stlačte koncový prepínač napájania po druhý raz, pokým nepočujete „kliknutie“.
Obsluha svietidla: Svietidlo P20iX ponúka 2 užívateľské režimy osvetlenia pre rôzne situácie.
– Denný režim (predvolené nastavenie): V tomto používateľskom režime je k dispozícii 6 úrovní jasu (TURBO, najvyššia, vysoká (850 lúmenov), stredná, nízka, ultranízka) a režim stroboskop. P20iX si pamätá 5 úrovní jasu (okrem TURBO) a režim stroboskopu po opätovnom zapnutí svietidla, ak nebolo prepnuté do iného režimu.
– Taktický režim: V tomto režime sú k dispozícii iba 4 úrovne jasu (TURBO, vysoká (850 lm), stredná, nízka) a stroboskop. Svietidlo P20iX si zapamätá v tomto režime TURBO úroveň osvetlenia a stroboskop po opätovnom zapnutí, ak nebolo svietidlo prepnuté do iného režimu.
Poznámka:: Pri použití batérií CR123/RCR123 existujú v dennom režime len 4 úrovne jasu (vysoká 1 060 lumenov, stredná, nízka, ultranízka) a stroboskop. V taktickom režime sú k dispozícii 3 úrovne jasu (vysoká 1 060 lúmenov, stredná, nízka) a stroboskop.
Výber požadovaného režimu
1. Dotiahnite úplne zadný kryt svietidla.
2. Podržte stlačený prepínač režimov (STROBE READY) na koncovom kryte, svietidlo vstúpi do režimu TURBO alebo stroboskop, asúčasne uvoľnite koncový kryt.
3. Hneď ako sa uvoľní koncový kryt, budú indikovať biele LED diódy zvolený užívateľský režim. Jedno bliknutie znamená denný režim a dve bliknutia znamenajú taktický režim.
4. Uvoľnite prepínač režimov (STROBE READY) a utiahnite koncový kryt.
Úrovne osvetlenia
– Denný režim: Keď je svietidlo zapnuté, krátko stláčajte prepínač režimov (STROBEREADY) a budú sa cyklicky prepínať úrovne osvetlenia: ultranízka – nízka – stredná – vysoká – najvyššia.
– Taktický režim: Keď je svietidlo zapnuté, krátko stláčajte prepínač režimov (STROBEREADY) na cyklické prepínanie úrovní jasu: TURBO – vysoká – stredná – nízka.
Okamžitý prístup k TURBO úrovni osvetlenia
Denný režim: Keď je svietidlo zapnuté, stlačte a podržte stlačený prepínač režimov (STROBEREADY),aby sa zapla úroveň TURBO (4 000 lúmenov). Uvoľnením tlačidla režimov sa vrátite do predchádzajúceho stavu.
Poznámka: Pri použití batérií CR123/RCR123 sa sprístupní vysoká úroveň osvetlenia (1 060 lúmenov).
Priamy prístup k stroboskopickému režimu
– Keď je svietidlo v ktoromkoľvek používateľskom režime vypnuté, stlačte a podržte prepínač režimov (STROBE READY) prezapnutie stroboskopu. Uvoľnením tlačidla sa stroboskop vypne.
– Keď je svietidlo zapnuté v ktoromkoľvek používateľskom režime, trikrát stlačte prepínač režimov (STROBEREADY), aby ste zapli stroboskop. Krátkym stlačením prepínača režimov (STROBEREADY) sa vrátite k predchádzajúcej úrovni osvetlenia. Prípadne vypnite svietidlo vypínačom a svietidlo si zapamätá nastavenie na stroboskop po opätovnom zapnutí svietidla.
– Taktický režim: Keď je svietidlo zapnuté, nadlho stlačte prepínač režimov (STROBEREADY ™), aby ste zapli stroboskop. Krátkym stlačením prepínača režimov (STROBEREADY)sa vrátite k predchádzajúcemu stavu, alebo vypnite svietidlo kliknutím na vypínač. V tomto režime si svietidlo po vypnutí nastavenie stroboskopu nepamätá.
Indikácia napájania
Po vložení batérie alebo po odpojení nabíjania bude indikátor napájania blikať a zobrazovať napätie batérie s presnosťou (± 0,1 V). Keď má napríklad batéria napätie 4,2 V, indikátor napájania blikne štyrikrát a po 1,5-sekundezabliká ešte dvakrát.

Parametre produktu

Dosvit (m) 221
Max. intenzita svetla (cd) 12200
Max. svetelný tok (lm) 4000
Do výbušného prostredia Nie
Vodotesnosť Áno
Vstavaný akumulátor Nie
Montáž diaľkového spínača Áno
Počet režimov svietenia 6
Nabíjanie akumul. v svietidle Áno
Typ batérie 21700
Špeciálne režimy svietenia stroboskop
Diaľkový spínač RSW2i
Materiál tela letecká hliníková zliatina
Priemer hlavy (mm) 31,8
Kompatibilné zdroje napájania 21700, RCR123
Priemer tela (mm) 25,4
Scroll to Top