Maloobchod / Veľkoobchod
Zľava!

Airsoftový manuálny samopal vz.61″ – čierny BB 6mm

35,90 

INFORMÁCIA: Táto zbraň spadá do zbraní kategórie D a k ich kúpe je potrebné zaslať kópiu OP pre účely registrácie strelnej, plynovej, poplašnej alebo vzduchovej zbrane.
Tento tovar je možné zaslať iba osobám starším ako 18 rokov.
– manuálna pištoľ kalibru 6 mm BB,
– odporúčame používať hmotnosť BB guličiek 0,20 g,
Parametre
Hmotnosť 610g
Kaliber 6mm BB
Príncip mechanizmu manuál
Úsťová rýchlosť 65m/s
Zásobník 23rán
Celková dĺžka 550mm
Katalógové číslo: PE1263 Kategória: ,
UPOZORNENIE: Tento výrobok sa predáva ako dekoračný predmet a predajca neposkytuje záruku na funkčnosť streľby!Dekoračné zbrane sú určené pre tých z vás, ktorí chcete používať airsoftové zbrane len a výlučne ako dekoračné predmety (napríklad do vitríny) alebo plánujete urobiť na zbrani také zásahy, ktoré sú v rozpore s platnou zárukou (napr. výmena, úprava či iný zásah do vnútorných dielov zbrane).

Dekoračné použitie znamená, že sa zákazník jednostranne a slobodne zaväzuje používať zakúpenú airsoftovú zbraň výhradne k statickému dekoračnému použitiu, teda ako exponát na stenu či do vitríny. V prípade, že sa na výrobku, na ktorý bola poskytnutá záručná zľava vyskytne závada, ktorá vznikla pri inom použití výrobku, nie je táto považovaná za záručnú.

Pozor: Dekoračné zbrane nie sú po technickej stránke znehodnocované a sú streľbyschopné, z tohto dôvodu je s nimi potrebné zaobchádzať s nevyhnutnou opatrnosťou, rovnako ako s akoukoľvek inou airsoftovou zbraňou.

Scroll to Top