Maloobchod / Veľkoobchod
Zľava!

Airsoftová CO2 pištoľ TOLMAR GRAND POWER K100 6mm – čierna

79,90 

INFORMÁCIA: Táto zbraň spadá do zbraní kategórie D a k ich kúpe je potrebné zaslať kópiu OP pre účely registrácie strelnej, plynovej, poplašnej alebo vzduchovej zbrane.
Tento tovar je možné zaslať iba osobám starším ako 18 rokov.

– kvalitná airsoftová CO2 pištoľ kalibru 6mm BB od výrobcu TOLMAR,
– verná kópia modelu GRAND POWER K100,
– pohyblivý kovový záver (dráha pohybu je oproti ostrej zbrani polovičná, vďaka čomu má zbraň vyšší výkon ako pri plnej dráhe a zároveň šetrí objem CO2 bombičky),
– pohon: CO2 bombičky,
– odporúčame používať hmotnosť BB guličiek 0,20g.
POUŽITIE:
– taktické cvičenia a hry.

Parametre
BlowBack áno
Dĺžka 200mm
Energia cca. 2J
Hmotnosť 730g
Kaliber 6mm BB
Materiál polymér / kov
Systém CO2
Úsťová rýchlosť 370fps (0,20g BB)
Zásobník 16 rán
Farba čierna

 

Nie je na sklade

Katalógové číslo: PE1832 Kategórie: ,

UPOZORNENIE: Tento výrobok sa predáva ako dekoračný predmet a predajca neposkytuje záruku na funkčnosť streľby!

Dekoračné zbrane sú určené pre tých z vás, ktorí chcete používať airsoftové zbrane len a výlučne ako dekoračné predmety (napríklad do vitríny) alebo plánujete urobiť na zbrani také zásahy, ktoré sú v rozpore s platnou zárukou (napr. výmena, úprava či iný zásah do vnútorných dielov zbrane).

Dekoračné použitie znamená, že sa zákazník jednostranne a slobodne zaväzuje používať zakúpenú airsoftovú zbraň výhradne k statickému dekoračnému použitiu, teda ako exponát na stenu či do vitríny. V prípade, že sa na výrobku, na ktorý bola poskytnutá záručná zľava vyskytne závada, ktorá vznikla pri inom použití výrobku, nie je táto považovaná za záručnú.

Pozor: Dekoračné zbrane nie sú po technickej stránke znehodnocované a sú streľbyschopné, z tohto dôvodu je s nimi potrebné zaobchádzať s nevyhnutnou opatrnosťou, rovnako ako s akoukoľvek inou airsoftovou zbraňou.

Scroll to Top