Maloobchod / Veľkoobchod
Zľava!

Airsoft. pištoľ Heckler & Koch HK45, kal. 6mm, CO2

84,90 

INFORMÁCIA: Táto zbraň spadá do zbraní kategórie D a k ich kúpe je potrebné zaslať kópiu OP pre účely registrácie strelnej, plynovej, poplašnej alebo vzduchovej zbrane.
Tento tovar je možné zaslať iba osobám starším ako 18 rokov.

– kvalitná airsoftová CO2 pištoľ kalibru 6mm BB od nemeckého výrobcu UMAREX,
– verná kópia modelu HK45 so všetkými detailami,
– pohon: CO2 bombičky,
– odporúčame používať hmotnosť BB guličiek 0,20g.

Parametre
BlowBack nie
Dĺžka 203mm
Energia 2J
Hmotnosť 690g
Kaliber 6mm BB
Materiál plast / kov
Systém CO2
Zásobník 15 rán
Katalógové číslo: PE1168 Kategória: ,

UPOZORNENIE: Tento výrobok sa predáva ako dekoračný predmet a predajca neposkytuje záruku na funkčnosť streľby!

Dekoračné zbrane sú určené pre tých z vás, ktorí chcete používať airsoftové zbrane len a výlučne ako dekoračné predmety (napríklad do vitríny) alebo plánujete urobiť na zbrani také zásahy, ktoré sú v rozpore s platnou zárukou (napr. výmena, úprava či iný zásah do vnútorných dielov zbrane).

Dekoračné použitie znamená, že sa zákazník jednostranne a slobodne zaväzuje používať zakúpenú airsoftovú zbraň výhradne k statickému dekoračnému použitiu, teda ako exponát na stenu či do vitríny. V prípade, že sa na výrobku, na ktorý bola poskytnutá záručná zľava vyskytne závada, ktorá vznikla pri inom použití výrobku, nie je táto považovaná za záručnú.

Pozor: Dekoračné zbrane nie sú po technickej stránke znehodnocované a sú streľbyschopné, z tohto dôvodu je s nimi potrebné zaobchádzať s nevyhnutnou opatrnosťou, rovnako ako s akoukoľvek inou airsoftovou zbraňou.

Scroll to Top