Maloobchod / Veľkoobchod

Teleskopický obušok ESP 26” (67cm) kalený čierny

47,90 

Hmotnosť: 540 g
Dĺžka v zloženom stave: 260 mm /10,2″
Dĺžka v rozloženom stave: 670 mm /26,4″
Materiál: oceľové trubky tavené za studena, značka oceľe ČSN 12 060 (Česká norma)

Plastové púzdro: BH-55
– tento kalený teleskopický obušoky je dodávaný s rotačným nastaviteľným plastovým púzdrom BH-55 na ktoré bol udelený európsky patent (EP 1832834)
– rotačné puzdro BH-55 je určené na nosenie obušku na opasku a umožňuje jeho natočenie do najvhodnejšej polohy o 360°,sa skladá z dvoch častí:
* nastaviteľá časť umožňujúca pevné uchytenie obuška k opasku (túto časť je možné nastaviť podľa šírky opasku)
* odoberateľé obuškové puzdro, ktoré sa zasúva do pevnej nastaviteľnej časti, je ho možné rýchlo vytiahnúť (QUICK CHANGE systém) a natočiť do požadovanej polohy
– umožňuje veľmi rýchle vytiahnutie obuška jednou rukou, pretože po rozopnutí nylónového pásika nedochádza skoro k žiadnemu treniu

Obsah balenia:
Teleskopický obušok ESP 26” kalený (67 cm), čierny
Návod
Záručný list
Rotačné plastové puzdro BH-55

Katalógové číslo: PE352 Kategória: ,

Teleskopický obušok 26″ kalený (67 cm), čierny. Obušok v kalenom prevedení má prvotriednu rukoväť s originálnym povrchom. Povrch rukoväte znižuje akúkoľvek možnosť vytrhnutia obušku z ruky. Pevné uchopenie obušku dáva užívateľovi pocit istoty. Trubky obušku sú vyrobené z kvalitnejšieho materiálu a sú zakalené (tvrdené). Sú odolné proti ohnutiu a silným úderom. Kalený obušok je určený pre profesionálne použitie napr. v policajnej praxi. Plastové puzdro je v cene obušku.

Scroll to Top