Maloobchod / Veľkoobchod

Nedetekovateľný Boxer Beast Defense Power Punch desert

15,90 

Špeciálny nedetekovateľný boxer Prower Punch pre sebaobranu vyrobený z patentovaného švajčiarskeho materiálu Grilon vo farebnej variante púštneho piesku.

Táto pomôcka pre sebaobranu nielen že ochráni kĺby a aj zvýši intenzitu Vašej obrany. Právom výrobok nesie označenie Power Punch.

Patentovaný švajčiarsky materiál Grilon má extrémnu pevnosť pri zachovaní minimálnej hmotnosti, ktorá v prípade boxera Beast Defense Power Punch je len 39 g. Rovnaký materiál sa využíva pri výrobe rámov palných zbraní Glock.

Boxer je konštrukčne riešený tak, aby vyhovel takmer komukoľvek. Nie je problém ho používať na pravej, či ľavej ruke. Otvory pre prsty sú dostatočne veľké, aby bolo možné ľahko, rýchlo a intuitívne boxer nasadiť aj vo stresovej situácii.

Boxer Power Punch je vybavený klipsou pre zaistenie vo vrecku alebo pre nosenie za opaskom. Klips je možné podľa potreby uchytiť z akejkoľvek strany. Stačí použiť imbusový kľúč.

V prípade, že z boxera Beast Defense Power Punch klips zložíte. Je nemožné ho detekovať detektorom kovu.

Boxer je výhradne sebaobranný prostriedok a nesmie slúžiť k útoku. Výrobca ani predajca nezodpovedá za prípadne škody na zdraví či majetku pri použítí boxera.

Kategórií:
Scroll to Top