Maloobchod / Veľkoobchod

Ochranné rúško na tvár dvojvrstvové – modré

2,50 

Ochranné dvojvrstvové rúško na tvár, vhodné pre lekárov, lekárnikov alebo zdravotné sestry, vhodné proti zápachu, do prašného prostredia, ale aj proti šíreniu nákazy a pod.,

GUMIČKA OKOLO HLAVY

– Praktické rúško, ktoré si práve v prípade nepoužívania na ústach, môžete ponechať na krku v tkz. pohotovostnej polohe.
– Rúško zošité z dvoch tenších materiálov 150g/m² pre lepšiu pohodlnosť nosenia na tvári.
– Materiál určený do zdravotníctva je možné prať pri vyšších teplotách a následne žehliť.

V ponuke 3 veľkosti v závislosti od dĺžky obvodovej gumy:

1 – pre väčšie deti ale pre ženy
2 – stredná univerzálna veľkosť
3 – väčšia veľkosť skôr pre mužov

Veľkosť uveďte do poznámky.

Materiál: 100% Bavlna, keprová väzba, textilná tkanina určená pre zdravotnícky personál, materiál na výrobu lekárskych košieľ, rúšok, šatiek a pod.
Gramáž: 150g/m² x 2 vrstvy

Ochranné bavlnené rúško na tvár – Výhody bavlneného rúška:

Viacnásobné použitie, dezinfekcia možná praním ndo 90°C alebo dezinfekcia možná žehlením pri vysokej teplote. Aj keď je možné tento materiál prať pri vysokých teplotách až do 90 stupňov, kvôli zapošitej gumičke to výrobca neodporúča (možnosť zničenia gumy) po opratí na 60 stupňov je možná následná sterilizácia žehličkou s funkciou naparovania.
Klasické, dvojvrstvové bavlnené rúško na ochranu tváre a dýchacích ciest pred nečistotami, prachom, proti zápachu alebo napríklad smogu. Ochranné bavlnené rúško nezaručuje 100%nú ochranu proti akýmkoľvek vírusom, každopádne môže zabrániť jeho šíreniu vďaka tomu, že pred dýchacím ústrojenstvom tvorí aspoň určitú bariéru pred kontaminovaným prostredím.

Pomôcka, ktorá znižuje riziko prenosu vírusov či baktérií z kontaminovaného prostredia, či bráni dýchacie ústrojenstvo proti prachu. Taktiež poskytuje ochranu pri chorobách a to tak, že kašľaním alebo kýchaním chorého človeka sa nevykašliava do prostredia ale priamo do rúška, kde ich praním alebo inou dezinfekciou môžete zničiť.
Chráňte seba a svoje okolie tým, že aj vy používate ochranné rúško na tvár
Vyrobené na Slovensku

Katalógové číslo: PE2187 Kategórie: ,

Ochranné rúško na tvár dvojvrstvové – modré

Scroll to Top