Maloobchod / Veľkoobchod

Paralyzér UZI 2 Miliony Voltov s alarmom a svetlom

81,10 

– 2 milióny Voltov
– okamžitá sebaobrana
– pred neúmyselným výbojom Vás chráni zaisťovací bezpečnostný vypínač
– vyrobené v USA
– 2 roky záruka
– alarm siréna so svetlom
– LED svietidlo
– rozmery: 125x50x31 mm (výška x šírka x hĺbka)

Obsah balenia:
– Paralyzér UZI SG-2 milióny voltov
– Nabíjačka
– Opaskové puzdro
– Bezpečnostná poistka
– Návod
– Záručný list

Predaj od 18 rokov.
Po vyzvaní je zákazník povinný sa preukázať dokladom dokazujúcim vek nad 18 rokov

Nie je na sklade

Katalógové číslo: PE319 Kategórie: ,

Je napájaný z akumulátora a dobíja sa zo siete. Pred neúmyselným výbojom Vás chráni zaisťovací bezpečnostný vypínač. Elektrošok je vybavený bezpečnostným alarmom, po stlačení tlačidla sa spúšťa intenzívna siréna, ktorá vyplaší útočníka a pomôže privolať pomoc, ďalej je vybavený výstražným červeným svetlom.
UZI 2 M je vybavený LED svetielkom. UZI 2 milióny je vybavený bezpečnostnou poistkou s remienkom na zápästí, po vytrhnutí paralyzéra útočníkom je paralyzér nefunkčný.
Charakteristika elektrošokov UZI 2 Milióny Voltov: – silný elektrický výboj okamžite zneškodní útočníka už pri letmom dotyku s telom – účinkuje aj cez silnú vrstvu odevu, vrátane koženého odevu – v žiadnom prípade nemôžete dostať spätný výboj, aj keď vás útočník drží – nezanecháva žiadne psychické ani fyzické následky – okamžitá obrana pred neúmyselným výbojom vás chráni bezpečnostný vypínač – zvukový alarm – LED svietidlo – bezpečnostná poistka s remienkom na zápästie
Použitie paralyzéru UZI: 0,5 sek. krátky úder, spôsobí útočníkovi kŕč do svalov, 1 až 2 sek. stredný úder, spôsobí útočníkovi pád k zemi a duševný otras, 3 až 5 sek. plný úder, spôsobí pád útočníka, stratu orientácie a šok na niekoľko minút Nylonové puzdro je v cene výrobku.

Scroll to Top

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".