Maloobchod / Veľkoobchod

Paralyzér Sabre S1007, 3,8M Voltov

44,90 

Elektrický paralyzér zn. Sabre 3,8M voltov

Elektrický paralyzér od uznávaného výrobcu Sabre Red pôvodom z USA je vysoko kvalitný, kompaktný paralyzér so zabudovaným svietidlom pre manipulovanie s paralyzérom aj za nepriaznivých vizuálnych podmienok. S napätím 3 800 000 voltov tak tento mini paralyzér predstavuje vysoko kvalitný prostriedok sebaobrany s rozmermi ideálnymi do akéhokoľvek vrecka na batohu, ale aj bunde. Pri strete s agresívnym typom zvieraťa či človeka výkonný paralyzér Sabre Red S1007 účinne zastaví všetky negatívne sklony útočníka, a vďaka priloženému puzdru je tak možné mať tento paralyzér sabre vždy po ruke, keďže putko na puzdru mu umožňuje upevnenie napr. na opasok.

Tech. špecifikácie od výrobcu

výška: 9,4 cm
šírka
: 3,8 cm
hrúbka
: 2,2 cm
vaha
: 90 g
prúd
: <10 mA
napätie
: 3 800 000 V
svietivosť baterky: 120 lumenov
krajina pôvodu: USA
výrobca: Sabre Red
puzdro: je súčasťou balenia

Tento elektrický prístroj slúži na nutnú sebeobranu. Je predajný iba osobám starším ako 18 rokov. Nepoužívajte paralyzér na tehotné ženy, staršie osoby, choré osoby ani deti! Prenos výboja z človeka na človeka nie je možný, ani pokiaľ Vás útočník drží. Výboj pôsobí lokálne. Používa sa ako účinný prostriedok sebaobrany na odvrátenie útoku vedeného nielen človekom, ale aj nebezpečným zvieraťom.

Upozornenie: Produkt je zabalený v zatavenej forme balenia. Pre odskúšanie funkčnosti produktu je toto balenie znehodnotené. Odskúšaný produkt bude zaslaný v takomto porušenom balení.

Scroll to Top