Maloobchod / Veľkoobchod

Nosič plátov Tasmanian Tiger QR SK 7895 – coyote

150,00 

Robustný nosič plátov QR SK Anfibia od Tasmanian Tiger vhodný aj pre obojživelné operácie. Odľahčená konštrukcia s množstvom otvorov na odtok vody a s laser cut štrbinami pre pripevnenie ďalšieho príslušenstva.

Ľahká konštrukcia

Hoci celá konštrukcia tohto nosiča plátov je zameraná na minimálnu hmotnosť a maximálnu priedušnosť, je vybavený podobne ako klasické modely. Celý systém je pretkaný nízkoprofilovou laserom rezanou MOLLE väzbou, ktorá poskytuje dostatok miesta na prídavné vrecká a zároveň skvelo odvádza vodu po vynorení. Chrbtová aj obe bočné časti sú na tento účel skeletonizované. Nosič je tak plochý, že je vhodný nielen pre vodné operácie, ale aj ako nenápadný model pod oblečenie. Po namočení vykazuje len 100 gramov prírastku hmotnosti v porovnaní so stavom v suchu. Na nastaviteľné ramenné popruhy je nasunutá elastická priechodka, ktorá vám umožní pomocou dvoch prúžkov na suchý zips ukotviť kabeláž alebo hadicu pitného vaku. Vpredu nájdete panel na suchý zips pre ID označenie.

Rýchly odhod

Bočné a ramenné popruhy sú vybavené prackami rýchleho odhodu ROC (Rapid Opening Connector). Tento systém využijete najmä pri ošetrovaní zranení alebo potrebe rýchlej výmeny výstroja. Rozopnutie a zapnutie nosiča je otázkou niekoľkých sekúnd. Špeciálne taktické spony na ramenách a bokoch majú tiahla z paracorda, za ktorý stačí trhnúť a rýchloupínací systém je okamžite otvorí.

Kvalita a tradícia

Tasmanian Tiger je značka profesionálneho vojenského a policajného vybavenia, ktorej korene siahajú až do roku 1980. Všetky výrobky vyrábané v najvyšej kvalite a dôrazom na čo najlepšiu funkčnosť. Práca vývojárov je vždy založená na špecifických potrebách a požiadavkách užívateľov. Od prototypu po sériovú výrobu sú všetky výrobky vyrábané vo vlastných výrobných zariadeniach spoločnosti a pravidelne kontrolované nezávislými testovacími strediskami podľa medzinárodných štandardov. Na produkty Tasmanian Tiger sa môžete spoľahnúť – kdekoľvek a kedykoľvek.

  • vhodný aj pre obojživelné operácie
  • materiál odolný voči poškodeniu – TPU + 700 deň Cordura®
  • nastaviteľné ramenné popruhy
  • elastické priechodky na kabeláž
  • vhodný pre balistické pláty 30 cm x 25 cm až 33 cm x 27 cm
  • kompatibilný s puzdrami TT Mag Pouches VL
  • nastaviteľný elastický bočný panel MOLLE s rýchloupínacou sponou
  • rýchloupínací systém s prackami ROC
  • velcro panel pre ID označenie
Hmotnosť (kg)
765 g
Materiál

 

Nie je na sklade

Scroll to Top