Maloobchod / Veľkoobchod

Airsoft pištoľ Beretta APX AG CO2

124,00 

Airsoftová CO2 pištoľ Beretta APX od nemeckej spoločnosti Umarex. Táto pištoľ sa vyznačuje kovovou hlavňou, detailným spracovaním, energiou strely 1.3 J a kapacitou zásobníka 13 BB guľôčok (6 mm). Záver je pohyblivý a kovový, zbraň však nemá systém Blow-Back. 12 g CO2 bombička sa vkladá pod chrbát pažbičky. Na zbrani nechýba ani manuálna poistka proti nechcenému výstrelu. Veľmi vydarená replika Beretty.

PARAMETRE:
Kaliber: 6 mm BB
Systém: CO2
Energia: 1,3 J
Strelivo: BB 6 mm 0,25 g, 0,28 g, 0,30 g
Úsťová rýchlosť: 115 m/s
Celková dlžka: 190 mm
Kapacita: 13 rán
Hmotnosť: 685 g

OBSAH BALENIA:
Pištoľ Beretta APX
Zásobník Beretta APX
Návod so záručným listom

Svojou záväznou objednávkou zároveň prehlasujete vek nad 18 rokov. Pri tomto produkte je nutné zaslať kópiu OP.

Katalógové číslo: PE1169 Kategórie: ,

UPOZORNENIE: Tento výrobok sa predáva ako dekoračný predmet a predajca neposkytuje záruku na funkčnosť streľby!

Dekoračné zbrane sú určené pre tých z vás, ktorí chcete používať airsoftové zbrane len a výlučne ako dekoračné predmety (napríklad do vitríny) alebo plánujete urobiť na zbrani také zásahy, ktoré sú v rozpore s platnou zárukou (napr. výmena, úprava či iný zásah do vnútorných dielov zbrane).

Dekoračné použitie znamená, že sa zákazník jednostranne a slobodne zaväzuje používať zakúpenú airsoftovú zbraň výhradne k statickému dekoračnému použitiu, teda ako exponát na stenu či do vitríny. V prípade, že sa na výrobku, na ktorý bola poskytnutá záručná zľava vyskytne závada, ktorá vznikla pri inom použití výrobku, nie je táto považovaná za záručnú.

Pozor: Dekoračné zbrane nie sú po technickej stránke znehodnocované a sú streľbyschopné, z tohto dôvodu je s nimi potrebné zaobchádzať s nevyhnutnou opatrnosťou, rovnako ako s akoukoľvek inou airsoftovou zbraňou.

Scroll to Top

Používame súbory cookies, ktoré nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Ak súhlasíte, kliknite na tlačítko "akceptovať".